Filtry

 

Určení
Vlastnosti
Účinek
  • Zatím neexistují žádné podmínky

Zobrazen 1. – 16. z 169 výsledků

Průvodce výběrem toho správného produktu

Deodorant je kosmetický produkt, jehož cílem je blokovat zápach množících se bakterií na pokožce, svojí vůní tento zápach přebít a také částečně pohltit vlhkost. Budete se tak stále potit, ale váš pot již nebude zapáchat a budete vonět příjemněji.

Jak vybrat ten správný deodorant?

Vybrat ten správný deodorant může být docela věda. Dnes existuje nepřeberné množství různých produktů. Abyste si vybrali správně, tak se vám doporučujeme se držet následujícího postupu:

  1. Zvolte si preferovanou variantu aplikace deodorantu
  2. Vyfiltrujte si deodoranty podle pohlaví (muži, ženy) a do filtru si přidejte také unisex varianty
  3. Vyhněte se pro vás nežádoucím ingrediencím (hliník, parabeny,…)
  4. Vyberte si preferovanou variantu (přírodní, bio, vegan)
  5. Vyberte si deodoranty z cenové relace, která je pro vás přijatelná
  6. Vyberte si deodorant podle skóre produktu na Repekum

Jaké existují typy aplikace deodorantu?

Volba konzistence a typu aplikace je primárně o tom, jak se vám pohodlně deodorant aplikuje. Funkčnost závisí spíše na kompatibilitě produktu s vaší pokožkou a tělem. Typ aplikace deodorantu a jeho konzistence tak nemá velký vliv na jeho funkci. Existují následující typy aplikace deodorantu:

Jak Repekum hledá ten nejlepší deodorant?

Každý deodorant na našich stránkách prošel datovou analýzou složení, která sleduje skóre zdraví a přírodnost. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Jednotlivé produkty také průběžně testujeme naším týmem expertů, čímž vznikají ověřené recenze. V případě, že produkt nebyl zatím recenzován, tak má hodnocení 60 % a je označen hvězdičkou.

To vše dáme dohromady a základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které můžete najít u každého produktu. Takto hledáme ten nejlepší deodorant.