Filters

 

Značka
Určení
Vlastnosti
Účinek
  • There are no terms yet

Zobrazen 1. – 16. z 127 výsledků

Více informací pro vaše lepší rozhodnutí

Co je to deodorant?

Deodorant je kosmetický produkt, jehož cílem je blokovat zápach množících se bakterií na pokožce, svojí vůní tento zápach přebít a také částečně pohltit vlhkost. Budete se takstále potit, ale váš pot již nebude zapáchat a budete vonět příjemněji. Deodoranty se používají především v podpaží, ale také v tříslech, na nohou či na intimních partiích. Účinek deodorantu je krátkodobý, můžete jej však použít několikrát během dne.

Jaký deodorant je nejlepší?

My v našem hodnocení deodorantů analyzujeme složení jednotlivých produktů a deodoranty uživatelsky testujeme. Poté na základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které zohledňuje skóre zdraví, podíl čistě přírodních látek a hodnocení ověřených uživatelů. Takto hledáme ten nejlepší deodorant. Deodoranty výše jsou seřazeny podle výsledného skóre produktu.

Jak se deodorant správně používá?

Po nanesení deodorantu se hned neoblékejte, ale vyčkejte až přípravek oschne. Předejdete tak setření ochranné vrstvy oblečením a vyhnete se jeho ušpinění. Dále platí, že byste neměli nanášet deodorant na čerstvě oholené podpaží. Kůže je podrážděná a není dobré ji zatěžovat dalšími přípravky.