O nás

Proč jsme vymysleli Repekum?

Při nákupu kosmetiky a drogerie jsme se ve všech e-shopech setkávali s neustálým chválením té či oné značky. Nebylo tak jednoduché si vybrat ten správný produkt a neskočit na špek marketingovým prohlášením. Proto jsme se rozhodli usnadnit proces nákupu kosmetiky a drogerie tím, že nabídneme jasné číselné hodnocení, díky kterému si půjde jednotlivé produkty přehledně porovnat.

Jak Repekum funguje?

Chtěli jsme, aby naše skóre bylo co nejvíc objektivní. A co můžeme u kosmetiky považovat za to nejobjektivnější? No přece složení. Proto poctivě analyzujeme složení jednotlivých produktů a z nich vypočítáme naše hodnocení.

My v našem hodnocení analyzujeme složení jednotlivých produktů, přičemž hodnotíme každou jednu ingredienci, kterou daný výrobek obsahuje. Vycházíme z vědecké databáze americké organizace pro osvětu v oblasti ekologie a zdraví.

Projděte si s námi hodnocení jednotlivých produktů a možná budete překvapeni, že ne vždy platí obecné pravidlo „co je přírodní, to je zdravé a naopak“. Zároveň platí, že každý reaguje na různé látky (ať už přírodní nebo syntetické) odlišným způsobem. Proto vždy vybírejte kosmetiku s ohledem na vaši individualitu.

Naše vize

Chceme lidem nabídnout objektivní hodnocení kosmetiky, aby si mohli pořídit ty nejlepší produkty pro zdraví a pro přírodu.

Každodenní mise

Hodnotit všechny dostupné produkty z kosmetiky, aby mohl náš zákazník nalézt opravdu ten nejvhodnější produkt.

Jak nás můžete podpořit?

Nákupní rádce Repekum získává finanční prostředky k provozu pomocí affiliate marketingu. To znamená, že u každého produktu je odkaz na internetový obchod, kde můžete daný produkt bezpečně zakoupit. Pokud provedete nákup v daném internetovém obchodě po kliknutí na odkaz, tak z výše vaší objednávky získáme malou provizi 5 – 15 %, pomocí které Repekum financujeme.