Repekum je nákupní rádce kosmetiky

Proč jsme vymysleli Repekum?

Při nákupu kosmetiky jsme se ve všech e-shopech setkávali s neustálým chválením té či oné značky. Nebylo tak jednoduché si vybrat ten správný produkt a neskočit na špek jen marketingovým proklamacím. Proto jsme se rozhodli usnadnit proces nákupu kosmetiky tím, že nabídneme jasné čiselné hodnocení, díky kterému si půjde jednotlivé produkty přehledně porovnat.

Jak Repekum funguje?

Chtěli jsme, aby naše skóre bylo co nejvíce objektivní. A co můžeme u kosmetiky považovat za to nejobjektivnější? No přece složení. Proto poctivě analyzujeme složení jednotlivých produktů a z nich vypočteme naše hodnocení.

My v našem hodnocení analyzujeme složení jednotlivých produktů, přičemž hodnotíme každou jednu ingredienci, kterou daný výrobek obsahuje. Vycházíme ​z vědecké databáze americké organizace pro osvětu v oblasti ekologie a zdraví.

Projděte si s námi hodnocení jednotlivých produktů a možná budete překvapení, že ne vždy platí obecné pravidlo „co je přírodní, to je zdravé a naopak“. Zároveň platí, že každý reaguje na různé látky (ať už přírodní nebo syntetické) odlišným způsobem. Proto vždy vybírejte kosmetiku s ohledem na vaši individualitu.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek obsažených v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Není hodnoceno hmotnostní zastoupení, pouze přítomnost.

Naše vize

Chceme nabídnout objektivní hodnocení kosmetiky tak, abyste si mohli koupit ty nejlepší kosmetické produkty.

Každodenní mise

Hodnotit všechny dostupné produkty z kosmetiky, aby mohl náš zákazník najít opravdu ten nejvhodnější produkt.

Kde najdete našeho průvodce?

Slovensko Slovensko

Jak nás můžete podpořit?

Nákupní rádce Repekum získává finanční prostředky na provoz pomocí affiliate marketingu. To znamená, že u kžadého produktu je odkaz na internetový obchod, kde můžete daný produkt bezpečně zakoupit. Pokud provedete nákup v daném internetovém obchodě po klinutí na odkaz, tak z výše vaší objednávky získáme malou provizi 5 – 15 %, pomocí které Repekum financujeme.

Richard je také aktivní linkbuilder v rámci svého projektu Repetebox.