Proč jsme vymysleli Repekum

Při nákupu kosmetiky jsme se ve všech e-shopech setkávali s neustálým chválením té či oné značky. Nebylo tak jednoduché si vybrat ten správný produkt a neskočit na špek jen marketingovým proklamacím. Proto jsme se rozhodli usnadnit proces nákupu kosmetiky tím, že nabídneme jasné čiselné hodnocení, díky kterému si půjde jednotlivé produkty přehledně porovnat.

Ale jak to udělat?

Chtěli jsme, aby naše skóre bylo co nejvíce objektivní. A co můžeme u kosmetiky považovat za to nejobjektivnější? No přece složení. Proto poctivě analyzujeme složení jednotlivých produktů a z nich vypočteme naše hodnocení.

My v našem hodnocení analyzujeme složení jednotlivých produktů, přičemž hodnotíme každou jednu ingredienci, kterou daný výrobek obsahuje. Vycházíme ​z vědecké databáze americké organizace pro osvětu v oblasti ekologie a zdraví.

Projděte si s námi hodnocení jednotlivých produktů a možná budete překvapení, že ne vždy platí obecné pravidlo „co je přírodní, to je zdravé a naopak“. Zároveň platí, že každý reaguje na různé látky (ať už přírodní nebo syntetické) odlišným způsobem. Proto vždy vybírejte kosmetiku s ohledem na vaši individualitu.

Ale to, že produkt obsahuje pouze přírodní látky neznamená, že daný kosmetický produkt funguje tak, jak slibuje. Proto jsme do hodnocení zařadili také naše ověřené hodnocení.

Naše vize

Chceme lidem nabídnout objektivní hodnocení kosmetiky tak, aby si mohli koupit ty nejlepší produkty pro jejich zdraví a pro naši přírodu.

Každodenní mise

Hodnotit všechny dostupné produkty z kosmetiky, aby mohl náš zákazník najít opravdu ten nejvhodnější produkt.

Ve kterých zemích ještě najdete našeho průvodce