Deodorant krystal

Filtry

 

Určení
Značka
Účinek
  • Zatím neexistují žádné podmínky

Jak vybrat ten správný krystal deodorant?

Vybrat ten správný krystal deodorant může být docela věda. Dnes existuje nepřeberné množství různých produktů. Abyste si vybrali správně, tak vám doporučujeme se držet následujícího postupu:

  1. Vyfiltrujte si deodoranty podle pohlaví (muži, ženy) a do filtru si přidejte také unisex varianty
  2. Vyhněte se pro vás nežádoucím ingrediencím (hliník, parabeny,…)
  3. Vyberte si preferovanou variantu (přírodní, bio, vegan)
  4. Vyberte si krystal deodoranty z cenové relace, která je pro vás přijatelná
  5. Vyberte si krystal deodorant podle skóre produktu na Repekum

1. V čem se liší pánský deodorant krystal od dámského?

Jediný funkční rozdíl mezi pánským a dámským deodorantem krystal je v případné vůni, kterou se krystal deodorant snaží přebít zápach potu. Většina krystal deodorantů je však unisex. Jsou tedy bez vůně, protože se snaží pouze neutralizovat zápach potu.

5. Jak Repekum hledá ten nejlepší deodorant krystal?

Každý deodorant krystal na našich stránkách prošel datovou analýzou složení, která sleduje skóre zdraví a přírodnost. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Jednotlivé produkty také průběžně testujeme naším týmem expertů, čímž vznikají ověřené recenze. V případě, že produkt nebyl zatím recenzován, tak má hodnocení 60 % a je označen hvězdičkou.

To vše dáme dohromady a základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které můžete najít u každého produktu. Takto hledáme ten nejlepší deodorant krystal.