Tuhý deodorant

Tuhý deodorant představuje deodorant v pevné podobě. Výhodou tuhých deodorantů je jejich menší spotřeba a jsou vhodné také pro cestování. Je také jednoduché je aplikovat na veřejnosti, protože aplikace je poměrně diskrétní. Mezi tuhými deodoranty najdete také celou řadu opravdu přírodních deodorantů.

5 nejlepších produktů podle Repekum

Všechny produkty

Filtry

 

Značka
Určení
Vlastnosti
Účinek
  • Zatím neexistují žádné podmínky

Zobrazen 1. – 16. z 26 výsledků

Průvodce výběrem toho správného produktu

Jak používat tuhý deodorant?

Tuhý deodorant se aplikuje na suchou pokožku. Tuhé deodoranty je nutné při aplikaci nechat na pokožce přitisknutý několik vteřin. Nestačí tedy jen potřít, jak je tomu třeba u kuličkového deodorantu. Tuhý deodorant totiž působením tělesného tepla lehce povolí a bude se lépe aplikovat. Při aplikaci je také vhodné vyvíjet na tuhý deodorant jemný tlak. Pro správnou aplikaci stačí jen malé množství deodorantu.

Je tuhý deodorant vhodný pro cestování?

Ze všech aplikací deodorantu je tuhá varianta ta nejvhodnější pro cestování.

U tuhého deodorantu vám nehrozí rozlití deodorantu a pokud ho nemáte na přímém slunci (nebo velmi horkém prostředí) tak hezky drží svůj tvar. Zároveň vám stačí poměrně malé množství na jeho aplikaci, takže můžete ušetřit dost místa v batohu.

Velkou výhodou tuhého deodorantu je, že by se na něj nemělo vztahovat omezení 100 ml v případě jeho vložení do příručního zavazadla v letadle, protože deodoranty v tuhém stavu nejsou považovány za tekutiny. Tuhý deodorant je tak do letadla sázkou na jistotu.

Jak Repekum hledá ten nejlepší tuhý deodorant?

Každý tuhý deodorant na našich stránkách prošel datovou analýzou složení, která sleduje skóre zdraví a přírodnost. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Jednotlivé produkty také průběžně testujeme naším týmem expertů, čímž vznikají ověřené recenze. V případě, že produkt nebyl zatím recenzován, tak má hodnocení 60 % a je označen hvězdičkou.

To vše dáme dohromady a základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které můžete najít u každého produktu. Takto hledáme ten nejlepší tuhý deodorant.