Intimní hygiena

Filtry

 

Určení
Vlastnosti
  • Zatím neexistují žádné podmínky
Značka
Účinek
  • Zatím neexistují žádné podmínky

Zobrazen 1. – 15. z 22 výsledků

Jaké chyby děláme při intimní hygieně?

Sprchování a hygienické návyky spojené s očistou těla jsou přirozenou součástí každodenní rutiny. Stejně tak bychom se při koupeli či sprše měli pověnovat intimním partiím. Ty jsou při nesprávné péči takřka ideálním prostředí pro tvorbu nepříjemných zánětů, infekcí, nebo výtoků, které dokážou potrápit především ženskou část populace.

Nejvíce neplech vzniká v důsledku špatného směru omývání – to bychom nikdy neměli provádět směrem od řitního otvoru ke genitáliím, jinak si koledujeme o nepříjemnou infekci z přenesených bakterií, které se hravě svezou i na mycích houbách.

Dámy by si poté měly hlídat pravidelnou výměnu hygienických potřeb při menstruaci, které svým vlhkým a teplým prostředí podporují množení mikroorganismů, což téměř nevyhnutelně vede ke značným nepříjemnostem a později i návštěvě gynekologa.

Znáte hlavní zásady péče o choulostivé partie?

I v rámci péče o citlivou oblast rozkroku je alfa omegou prevence. Jedná se o část těla výrazně náchylnější k bolestivým zánětům, infekcím a dalším potížím, které mohou vyeskalovat i do velmi vážných zdravotních problémů. Jaká jsou hlavní pravidla hry?

Kromě intenzivní hygieny během periody, kterou něžnému pohlaví jistě netřeba zdůrazňovat, stačí dodržovat několik hlavních zásad. Zkuste to vzít za opačný konec a zaměřit se na spodní prádlo. To by mělo být dobře padnoucí a z prodyšných materiálů, aby zabránilo nadměrnému pocení. Dále zvolte správný sprchový gel na intimní hygienu, jehož úkolem je zde především udržení optimálně kyselého pH, tolik důležitého pro rovnováhu zejména ženských genitálií.