The Skinny

The Skinny je značka kosmetiky, která přináší vysoce účinné a přírodní produkty, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem typům pleti. Produkty The Skinny jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, které jsou známé pro jejich hydratační, obnovující a antioxidační účinky. The Skinny je známá pro své produkty, které jsou bez parabenů, sulfátů a konzervačních látek. Kromě toho jsou produkty The Skinny navrženy tak, aby byly ekologicky šetrné, a mnoho z nich je vyrobeno ze 100% recyklovaných materiálů. The Skinny je také známá pro své kompletní produkty pro péči o pleť, které zahrnují čisticí prostředky, hydratační krémy a další produkty pro péči o pleť. The Skinny se také snaží poskytnout svým zákazníkům jedinečnou zkušenost s kosmetickými produkty, které jsou zaměřeny na jejich individuální potřeby.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.