Radico

Radico je přírodní a ekologická kosmetická značka, která vyvíjí produkty založené na starodávných indických léčebných tradicích. Věří, že přírodní produkty jsou nejen nejúčinnější, ale také nejbezpečnější pro péči o pleť. Kromě toho se značka snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí, používá recyklované a ekologicky šetrné obaly a je certifikována jako 100% veganská a cruelty free. Radico nabízí širokou škálu produktů včetně organických olejů, krémů, sér, tonik, masek a dalších. Všechny produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, jako je aloe vera, kokosový olej, měsíčkový olej a mnoho dalších. Značka se zaměřuje na poskytování produktů s maximální účinností a bezpečností, aby zákazníci mohli dosáhnout dokonalého vzhledu pleti.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.