Nivea

Nivea je značka kosmetiky, která byla založena v roce 1911 v Německu. Její produkty jsou založeny na principu přírodních ingrediencí a její portfolio zahrnuje řadu produktů pro péči o pleť, vlasy a tělo. Nivea se snaží poskytovat vysoce kvalitní produkty s nejnovějšími technologiemi a inovativními formulacemi, které jsou šetrné k pokožce. Všechny produkty jsou testovány dermatologicky a jsou vyvinuty s ohledem na ochranu před slunečním zářením. Nivea také nabízí řadu produktů, které jsou vyvinuty s cílem pomoci při léčbě a prevenci suché, citlivé a podrážděné pokožky. Nivea věří, že každý by měl mít právo na krásu a poskytuje produkty s cílem pomoci zákazníkům dosáhnout jejich přirozeného lesku.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.