N.A.E.

N.A.E. (Natural and Ethical) je značka kosmetiky zaměřená na zdraví pokožky a životního prostředí. Nabízí vysoce účinné produkty vyrobené z přírodních surovin, které jsou vysoce kvalitní a bezpečné. Všechny produkty jsou vyrobeny bez parabenů, parafínu, minerálních olejů, SLS a dalších škodlivých látek. N.A.E. je také vysoce etická značka, která se zaměřuje na udržitelnost a trvale udržitelný vývoj. Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných a obnovitelných zdrojů a značka se zaměřuje na ochranu životního prostředí a zajištění spravedlivého zacházení se zaměstnanci. N.A.E. nabízí širokou škálu produktů, včetně krémů, sér, toniků, olejů, peelingů, masek a dalších. Všechny produkty jsou testovány dermatology a jsou vysoce účinné a bezpečné pro použití.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.