Alphanova

Alphanova je francouzská značka kosmetiky založená v roce 2004. Její produkty jsou vyrobeny z přírodních surovin a jsou vhodné pro všechny typy pleti. Značka se specializuje na výrobu vysoce kvalitních a účinných přípravků, které jsou obohaceny o účinné látky, jako jsou vitamíny, minerály a antioxidanty. Všechny produkty Alphanovy jsou bez parabenů a jsou vyrobeny z ekologických a biologicky rozložitelných surovin. Značka má také širokou škálu produktů pro každodenní péči o pleť, tělo a vlasy, které jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, jako jsou olivový olej, jojobový olej, bambucké máslo a extrakty z bylin. Alphanova také nabízí řadu produktů pro péči o děti, které jsou hypoalergenní a neobsahují parabeny.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.