Uoga Uoga

Uoga Uoga je přírodní kosmetická značka, která vytváří produkty založené na léčivých bylinkách a rostlinných olejích. Jejich produkty jsou zaměřeny na hydrataci, ochranu, detoxikaci a obnovu pleti. Všechny produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, které jsou udržitelně získávány a vyvinuty s ohledem na životní prostředí. Uoga Uoga je navíc první kosmetickou značkou, která používá unikátní technologii, která zajišťuje, že produkty jsou vyrobeny z čerstvých ingrediencí. Uoga Uoga také nabízí širokou škálu produktů, které jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně produktů pro citlivou pleť. Všechny produkty jsou testovány dermatology a jsou bez parabenů, sulfátů a syntetických parfémů.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.