Swissdent

Swissdent je luxusní značka kosmetiky založená ve Švýcarsku v roce 2002. Značka se specializuje na výrobu produktů s vysokým obsahem čistého diamantového prášku, který je známý pro své schopnosti vyživovat a ochránit zuby a dásně. Swissdent nabízí širokou škálu produktů, včetně zubní pasty, zubního oleje, zubních kartáčků a dalších produktů pro ústní hygienu. Všechny produkty jsou vyrobeny se 100% přírodními ingrediencemi, které jsou bezpečné pro lidské tělo a životní prostředí. Swissdent je také známý pro svůj vysoký standard kvality a jeho produkty jsou certifikovány ISO 9001. Swissdent zaručuje, že jeho produkty jsou vysoce účinné a poskytují zákazníkům nejlepší možnou péči o zuby a dásně.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.