puroBIO cosmetics

PuroBIO Cosmetics je italská značka kosmetiky, která nabízí přírodní, ekologické a veganské produkty. Všechny její produkty jsou vyrobeny z přírodních surovin, jako jsou olivový olej, bambucké máslo, jojobový olej a kokosový olej. Produkty neobsahují žádné syntetické barviva, parabeny, silikony ani parfémy. PuroBIO Cosmetics se vyznačuje svým širokým sortimentem produktů, které zahrnují řadu makeupu, líčení a péče o pleť. Kromě toho nabízí také řadu produktů pro manikúru a pedikúru. Všechny produkty jsou testovány dermatologicky a jsou vhodné pro všechny typy pleti. PuroBIO Cosmetics je známá svou důrazem na ekologickou a etickou produkci, a proto všechny její produkty jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.