OSTE

Oste je luxusní česká kosmetická značka, která se zaměřuje na přírodní a ekologické produkty. Snaží se přinášet kvalitní produkty, které jsou dostupné pro všechny typy pleti a zajišťují maximální bezpečnost a účinnost. Všechny produkty Oste jsou vyrobeny z přírodních surovin a jsou bez parabenů, minerálních olejů, parfémů a barviv. Produkty obsahují výtažky z bylin a rostlin, které jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Jsou navrženy tak, aby pomáhaly udržovat zdravou a mladou pleť. Oste také nabízí širokou škálu produktů pro péči o vlasy, jako jsou šampony, kondicionéry, stylingové produkty a masky. Všechny tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální hydrataci, zdraví a lesk vlasů.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.