NUI Cosmetics

NUI Cosmetics je značka kosmetiky, která přináší luxusní produkty, které jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí. Značka se snaží přinést produkty, které jsou nejen kvalitní, ale také šetrné k životnímu prostředí. NUI Cosmetics používá přírodní ingredience, jako je bambucké máslo, jojobový olej, kokosový olej, avokádový olej a mnoho dalších. Produkty jsou hypoalergenní, neobsahují parabeny, parfémy ani jiné chemické látky a jsou vyrobeny bez zvířecích produktů. Produkty jsou navíc baleny v recyklovatelných obalech, což přispívá k ochraně životního prostředí. NUI Cosmetics nabízí širokou škálu produktů, včetně make-upu, péče o pleť, péče o rty a tělových produktů. Značka je známá pro své kvalitní produkty a její výrobky jsou oblíbené mezi profesionálními makeupy.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.