NeBiolina

NeBiolina je přírodní kosmetická značka, která se zaměřuje na výrobu produktů s minimálním obsahem chemikálií. Všechny produkty NeBioliny jsou vyrobeny z přírodních surovin a jsou bez parabenů, minerálních olejů, syntetických barviv a parfémů. NeBiolina se také snaží minimalizovat dopad na životní prostředí, a proto všechny její produkty jsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny bez GMO. NeBiolina se také snaží nabízet produkty, které jsou vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny. NeBiolina také nabízí širokou škálu produktů, včetně čisticích prostředků, pleťových masek, tonik, hydratačních krémů a dalších. Produkty NeBioliny jsou dostupné po celém světě a její cílem je poskytovat vysoce kvalitní a účinné produkty pro všechny typy pleti.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.