Natura Siberica

Natura Siberica je značka kosmetiky s přírodními ingrediencemi, která vychází z bohatých léčivých rostlinných a bylinných zdrojů sibiřské divočiny. Jejich produkty jsou bez parabenů, silikonů, minerálních olejů a PEG. Všechny produkty jsou vyrobeny z certifikovaných organických ingrediencí, které jsou získávány z ekologicky čistých oblastí. Natura Siberica také využívá biotechnologické postupy, které zajišťují, že produkty jsou bezpečné a účinné. Značka také vytváří produkty s vysokým obsahem živin a antioxidantů, které pomáhají omlazovat pokožku a chránit ji před škodlivými vlivy prostředí. Produkty Natura Siberica jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly nejlepší péči o pokožku a vyživovaly ji.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.