My White Secret

My White Secret je značka profesionální přírodní kosmetiky, která využívá účinné složky z přírodních zdrojů. Značka nabízí širokou škálu produktů, včetně péče o pleť, přípravků na vlasy a tělových produktů. Nabízí rozmanité produkty, které pomáhají udržovat zdravou, mladou a svěží pleť. Všechny produkty jsou vyrobeny s přírodními ingrediencemi a jsou hypoalergenní, což znamená, že jsou vhodné pro každého. Značka také nabízí širokou škálu produktů, které jsou navrženy tak, aby pomohly zlepšit kvalitu pleti a vlasů. Všechny produkty jsou certifikovány jako vegan a cruelty-free. My White Secret se zaměřuje na poskytování nejlepších produktů, které pomáhají zákazníkům dosáhnout lepšího zdraví a krásy.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.