MOSSA

MOSSA je značka kosmetiky s přírodními ingrediencemi, která nabízí širokou škálu výrobků pro péči o pleť a vlasy. Všechny produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, jako je kokosový olej, jojobový olej, aloe vera a mnoho dalších. MOSSA také nabízí různé typy přírodních kosmetických produktů, včetně krémů, olejů, sér, tonerů a mnoho dalšího. Všechny produkty jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí a jsou bez parabenů, parafínu a jiných syntetických látek. Kromě toho nabízí MOSSA zákazníkům širokou škálu produktů s různými účinky, od hydratačních produktů až po produkty pro ošetření pleti proti stárnutí. MOSSA také nabízí svým zákazníkům možnost vyzkoušet si produkty před nákupem, což je skvělá příležitost pro osoby, které chtějí zjistit, jaký produkt je pro ně nejvhodnější.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.