Libebit

Značka Libebit je ryze českou značkou, která vznikla teprve před několika lety, ale již se stala velice oblíbenou. Důvodem je autentičnost produktů, které jsou opravdu na přírodní bázi a vznikají v útulné, přesto plně profesionální dílně v obci Neslovice, což je malebná obec v v Jihomoravském kraji nedaleko Brna. V obci žije přibližně 1 000 obyvatel. Značka Libebit tak vzniká na opravdovém české (moravském) venkově. Oblíbené produkty značky Libebit jsou jejich krémové deodoranty. Při jejich užívání stačí použít jen malé množství , protože rostlinné oleje a másla se rychle vstřebají, přičemž mimochodem skvěle ošetří pokožku, často velmi namáhanou holením, fleky na oblečení nezůstanou. Kvalitní suroviny jsou tak základem kosmetiky Libebit, která nejen skvěle plní svoji hlavní funkci, ale je také prospěšná pro náš organismus.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.