Klara Rott

Klara Rott je rodinná kosmetická značka založená v roce 2010. Společnost se specializuje na vysoce kvalitní, ekologicky šetrné produkty, které jsou vyrobeny z přírodních surovin. Všechny produkty jsou certifikované jako vegan a cruelty free. Klara Rott nabízí širokou škálu produktů, včetně denního a nočního krému, séra, tonerů, čisticích prostředků a dalších. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby byly bezpečné pro pokožku a umožnily jejímu zdravému vzhledu. Kromě toho se společnost snaží plnit své závazky ke zdraví a životnímu prostředí a používá recyklované obaly a obaly, které jsou biologicky odbouratelné. Klara Rott se také snaží podporovat zdravější způsob života a životní styl a nabízí svým zákazníkům řadu užitečných informací a tipů na svých webových stránkách.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.