J.D.S.

J.D.S. je luxusní kosmetická značka, která se specializuje na výrobu produktů pro péči o pleť. Jejich produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a jsou bez parabenů, minerálních olejů a jiných škodlivých chemických látek. J.D.S. nabízí širokou škálu produktů, včetně hydratačních krémů, sér, tonerů a dalších. Jejich produkty jsou testovány dermatology a jsou vhodné pro všechny typy pleti. J.D.S. je také známá pro své přírodní receptury, které jsou vyrobeny s cílem poskytnout zákazníkům nejlepší možnou péči o pleť. Značka se také snaží udržovat nízkou uhlíkovou stopu a její produkty jsou vyrobeny vysoce efektivními technologiemi. J.D.S. je také známá pro své špičkové služby zákazníkům a jejich profesionální poradenství.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.