Grown Alchemist

Grown Alchemist je australská luxusní kosmetická značka, která se zaměřuje na přírodní ingredience a inovativní technologie. Věří, že přírodní ingredience mají schopnost vylepšit kvalitu pokožky a vlasů bez nežádoucích chemických látek. Všechny produkty Grown Alchemist jsou vyrobeny z přírodních látek, jako jsou květinové extrakty, bylinné extrakty, oleje a výtažky z rostlin a minerály. Grown Alchemist je také známý pro své inovativní technologie, jako je například patentovaná technologie „Bio-Active“, která využívá přírodní ingredience pro zlepšení stavu pokožky. Značka také nabízí řadu produktů, které jsou vhodné pro všechny typy pleti. Produkty Grown Alchemist jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhodobé výsledky a zároveň udržovaly přirozenou rovnováhu pokožky.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.