Delibutus

Delibutus je značka kosmetiky založená v roce 2019. Nabízí širokou škálu produktů, včetně pleťových olejů, krémů, pudrů a dalších produktů pro péči o pleť. Všechny produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhotrvající hydrataci a ochranu před škodlivými vlivy životního prostředí. Delibutus se zaměřuje na poskytování bezpečných a účinných produktů, které jsou hypoalergenní a nezpůsobují podráždění. Kromě toho se značka snaží o ochranu životního prostředí, protože její produkty jsou vyráběny z recyklovaných materiálů a obalů. Delibutus také nabízí produkty ve veganském provedení a její produkty jsou testovány dermatology, aby se zajistilo, že jsou bezpečné pro použití.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.