Crazy Rumors

Crazy Rumors je značka přírodní kosmetiky, která vyrábí veganské, bezlepkové a nezatěžující produkty. Jejich produkty jsou vyrobeny v USA a jsou navrženy tak, aby byly šetrné k pokožce a přírodě. Kromě toho se zaměřují na zdraví a krásu, a to znamená, že jejich produkty jsou bez parabenů, ftalátů, silikonů a minerálního oleje. Jsou také navrženy tak, aby byly bezbarvé, bez zápachu a bez alergií. Kromě toho mají širokou škálu produktů, včetně rtěnek, balzámů na rty, lesků na rty, krémů na ruce a nohy, krémů na obličej a tělových másel. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, jako jsou olivový olej, bambucké máslo, mandlový olej, jojobový olej a další. Také se zaměřují na recyklovatelnost, a proto se snaží omezit odpad a používat recyklovatelné obaly.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.