Coslys

V roce 2003 se ve francouzském regionu bohatém na rostliny zrodila značka Coslys, organická kosmetika, která se při vývoji svých produktů inspirovala okolím s výjimečnými vlastnostmi, z přírody a bez petrochemikálií. Účinné látky získává z přírody a všechny jejich vlastnosti a účinnost soustřeďuje do svých produktů, přičemž neúnavně pracuje na vytváření účinných receptur, které respektují potřeby pokožky a planety. Kosmetika Coslys je certifikovaná bio kosmetika, která zaručuje absenci kontroverzních a nezdravých složek. Coslys nabízí produkty pro všechny každodenní potřeby: od péče o tělo a vlasy až po péči o obličej, intimní hygienu a ústní hygienu. Spojují v sobě účinnost, spokojenost při aplikaci a respekt k pokožce celé rodiny.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.