Cigale BIO

Cigale BIO je francouzská kosmetická značka, která vyrábí produkty založené na přírodních ingrediencích a ekologických postupech. Všechny produkty Cigale BIO jsou bez parabenů, syntetických barviv a parfémů, což je ideální pro citlivou pokožku. Obsahují také 100% přírodní a organické ingredience, které jsou získávány z ekologicky šetrných zdrojů. Všechny produkty Cigale BIO jsou testovány dermatology a jsou vhodné pro veškeré typy pleti. Značka také nabízí širokou škálu produktů, včetně šamponů, sprchových gelů, tělových olejů, hydratačních krémů a dalších. Cigale BIO se také snaží minimalizovat dopad na životní prostředí, a proto všechny její produkty jsou baleny v 100% recyklovatelných obalech.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.