Caltha

Caltha je česká kosmetická značka, která se specializuje na přírodní produkty. Všechny její produkty jsou vyrobeny z přírodních surovin, které jsou bezpečné pro pokožku a životní prostředí. Caltha se snaží vytvářet produkty, které jsou kvalitní a účinné, ale zároveň cenově dostupné. Značka využívá vysoce kvalitní ingredience, včetně organických bylin, které mají blahodárné účinky na pokožku. Caltha také nabízí širokou škálu produktů, včetně krémů, olejů a sér pro všechny typy pleti. Všechny produkty jsou testovány dermatology a neobsahují žádné škodlivé chemikálie nebo syntetické ingredience. Caltha je také známá pro svou účinnou a kvalitní kosmetiku, která je vyrobena s láskou a starostlivostí.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.