Boho Green Make-Up

Boho Green Make-Up je česká kosmetická značka, která se zaměřuje na výrobu ekologických a přírodních produktů. Všechny produkty jsou vyrobeny z certifikovaných surovin, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Značka se zaměřuje na výrobu kvalitních produktů, které jsou bezpečné pro použití na citlivou pokožku. Mezi jejich produkty patří tónovací krémy, rtěnky, tvářenky, oční stíny a další. Všechny produkty jsou vyrobeny bez parabenů, minerálních olejů, silikonů a umělých barviv. Značka se také zavázala, že všechny její produkty budou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Kromě toho je značka Boho Green Make-Up také velmi aktivní v oblasti ochrany životního prostředí a podporuje projekty, které mají za cíl bojovat proti změnám klimatu.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.