Bio-D

Bio-D je ekologická kosmetická značka, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních produktů pro péči o pleť. Všechny produkty Bio-D jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, které jsou šetrné k životnímu prostředí a nezatěžují přírodu. Značka využívá šetrné techniky pro získávání ingrediencí a jejich zpracování a její produkty neobsahují žádné syntetické barviva, parabeny, silikony ani žádné další škodlivé látky. Bio-D je také známá pro svou širokou škálu produktů, které se zaměřují na různé druhy pleti, včetně citlivé, mastné a suché. Kromě toho značka nabízí také řadu produktů pro péči o vlasy, zuby a tělo. Bio-D je také známá pro své vysoce kvalitní produkty za přijatelnou cenu, které jsou dostupné po celém světě.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.