Ben & Anna

Ben a Anna je německá značka. Příběh značky začal v Berlíně, kde si mladá dvojice Ben a Anna uvědomili, že již dále nechtějí žít v městské džungli a přestěhovali se na venkov do Hesenka.

Tam začali experimentovat se sodou bikarbónou a cennými esenciálními oleji. Po několika pokusech a spoustě času a laborování uvedli na trh svůj první deodorant. Značka si své jméno a postavení vybudovala právě na přírodních deodorantech. Dalším krokem byly výrobky z oblasti dentální hygieny, konkrétně zubní pasta a zubní prášek ve skleněných nádobkách na bázi přírodních složek pro dlouhotrvající přirozený bílý úsměv.

Značka Ben & Anna se rozhodla, že půjde cestou 100% veganských produktů. Všechny ingredience jsou tak veganské a nejsou testovány na zvířatech.

Také obalový materiál je vybírán s ohledem na co nejmenší dopad na životní prostředí. Značka se zavázala maximálně omezit využívání plastů, které by mohly skončit v oceánech. Proto spoustu produktů značky najdete v papírových obalech.

Produkty značky mají mezinárodní ekologickou certifikaci NaTrue potvrzující, že základem produktů značky jsou ekologické a přírodní ingredience.

Dále jsou produkty registrovány u certifikační autority Vegan Society. Označení tímto logem potvrzuje, že všechny složky a jejich deriváty jsou bez živočišných přísad.

Produkty značky obsahují také logo Cruelty Free Bunny, které zaručuje, že naše výrobky a použité složky nejsou testovány na zvířatech.

Zobrazen 1. – 16. z 19 výsledků