Balade en Provence

Balade en Provence je francouzská kosmetická značka, která nabízí produkty s vůní Provence. Jsou založené na přírodních ingrediencích, jako je olivový olej, heřmánek, med a mnoho dalších, což znamená, že jejich produkty jsou šetrné k pokožce a nezatěžují ji žádnými syntetickými látkami. Všechny produkty mají jemnou vůni Provence, která vás přenese do oblasti jižní Francie, a poskytují hydrataci a výživu vaší pokožce. Balade en Provence také nabízí řadu produktů, které jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, jako je olivový olej, heřmánek, med a mnoho dalších. Tyto produkty jsou zaměřeny na zdravou a šetrnou péči o pokožku. Kromě toho nabízí Balade en Provence také širokou škálu přípravků na opalování, které jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, aby poskytovaly nejvyšší ochranu před slunečním zářením.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.