Avéne

Avéne je značka luxusních kosmetických produktů, která je dostupná po celém světě. Tato značka se specializuje na produkty pro citlivou pokožku, které jsou obohaceny o minerály z termálního pramene Avéne. Všechny produkty jsou testovány dermatology a jsou hypoalergenní, což je ideální pro lidi s citlivou pokožkou. Produkty Avéne jsou vyrobeny s přírodními složkami, jako je voda z termálního pramene Avéne, která je bohatá na minerály a má blahodárný účinek. Produkty jsou také obohaceny o komplex Thermal Spring Water, který je známý pro své protizánětlivé a uklidňující vlastnosti. Avéne také vyvíjí produkty s dlouhodobou hydratací, které jsou obohaceny o komplexe Pre-Tocopheryl, který je známý pro své ochranné vlastnosti. Avéne se také snaží minimalizovat dopad na životní prostředí, vyrábí produkty bez parabenů a jejich obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.