Alteya Organics

Alteya Organics je rodinná firma, která se zabývá výrobou organické kosmetiky. Jejich produkty jsou vyrobeny z čistých, organických surovin, které pocházejí z rodinných farmářů v Bulharsku. Všechny produkty jsou zcela bez syntetických látek, parabenů, minerálních olejů a umělých barviv. Alteya Organics nabízí širokou škálu produktů, včetně krémů, olejů, tonerů, mýdel, sprchových gelů a dalších. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly hydrataci a výživu pokožce. Kromě toho Alteya Organics nabízí také produkty, které jsou speciálně navrženy pro citlivou, problematickou a starší pokožku. Všechny produkty jsou zabaleny v ekologicky šetrných obalech a vyrobeny v souladu se standardy ISO a GMP.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.