Almara Soap

Almara Soap je značka kosmetiky, která se zaměřuje na výrobu přírodních, organických a ekologických produktů. Všechny produkty jsou vyrobeny z přírodních surovin, jako jsou olivový olej, bambucké máslo, avokádový olej, kokosový olej a mnoho dalších. Žádné produkty neobsahují žádné syntetické přísady ani žádné škodlivé chemikálie. Almara Soap se zaměřuje na poskytování kvalitních přírodních produktů, které jsou šetrné k pokožce a přírodě. Všechny produkty jsou testovány dermatology a jsou vhodné pro všechny typy pleti. Almara Soap nabízí širokou škálu produktů, včetně mýdel, tělových olejů, krémů, sprchových gelů a mnoho dalšího. Všechny produkty jsou přírodní a neobsahují žádné škodlivé chemikálie.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.