Adidas

Adidas je světově známá značka sportovního oblečení a obuvi, která se rozšířila i do oblasti kosmetiky. Adidas nabízí širokou škálu produktů, od péče o pleť až po stylingové výrobky. Značka se zaměřuje na přírodní ingredience a výrobky s nízkým obsahem chemikálií. Všechny výrobky jsou testovány dermatology a jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výsledky pro každého. Produkty Adidas se vyznačují svou moderní designovou estetikou a jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Kromě toho značka nabízí širokou škálu limitovaných edicí produktů, které jsou navrženy ve spolupráci s vybranými umělci a návrháři. Adidas se také snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí a podporuje udržitelnou výrobu.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.