Sprchový gel pro děti

Více informací o kategorii pro vaše lepší rozhodnutí

Filters

 

Značka
Určení
Vlastnosti
Účinek
  • There are no terms yet

Více informací pro vaše lepší rozhodnutí

Kůže novorozenců, batolat i starších dětí je náchylnější k vysušení a dalším vnějším vlivům. Proto ve sprchovém gelu pro děti a miminka hledáme přírodní látky s hydratačním a vyživujícími účinky.

Jak vybrat nejlepší sprchový gel pro děti a miminka?

Vzhledem ke zvýšené citlivosti dětské pokožky bychom měli při výběru sprchového gelu pro děti a miminka klást mimořádný důraz na jeho složení. Takový výrobek by měl být hypoalergenní a bez škodlivých chemikálií, a proto doporučujeme nastavit laťku na 50 % přírodního složení. Dále by tedy sprchové gely měly být bez alkoholu, parabenů a umělých barviv.

Kůže novorozenců, batolat i starších dětí je náchylnější k vysušení a dalším vnějším vlivům. Proto ve sprchovém gelu pro děti a miminka hledáme přírodní látky s hydratačním a vyživujícími účinky. Na zvlhčení pokožky se podílí glycerin, extrakt z kokosového oleje nebo bambucké máslo, a jako zklidňující element funguje zejména komplex omega-8 mastných kyselin.

Pro vaše dítko by koupání mělo být zábavou, aby si k tomuto rituálu vytvořilo pozitivní vztah. Nebojte se tedy pořídit sprchový gel pro děti s jemnou vůni, přírodním barvivem nebo veselým obalem třeba ve tvaru oblíbené pohádkové postavičky.