Šampon na růst vlasů

Pokud patříte mezi ty, kterým nebyly naděleny přirozeně dlouhé a husté vlasy, tak dříve nebo později možná začnete zvažovat různé přípravky, jak jejich růst co nejvíce podpořit. V současné době je možností spousta a nejvíce lidí sahá právě po šamponech na růst vlasů.

Nejlepší produkty podle Repekum

Všechny produkty

Zobrazen 1. – 16. z 20 výsledků

Průvodce výběrem správného produktu

Jak používat šampon na růst vlasů?

Ideální je jej kombinovat s kondicionérem, maskami, zábaly a séry. Žádná pravidla zde neplatí. Šampon na růst vlasů můžete začít používat kdykoliv a čím déle, tím lépe – zkrátka dokud nedosáhnete požadovaných výsledků. Ty se však dostaví nejdříve za několik týdnů.

Jak vybrat správný šampon na růst vlasů?

Při výběru šamponu na růst vlasů vás možná překvapí, jak širokou škálu možností dnešní trh nabízí. Nenechte se zlákat designově oku lahodícími obaly nebo věhlasnou značkou – ani v tomto směru vám nezaručí kýžený efekt.

Rozhodně chceme pro vaše kadeře to nejlepší. Proto doporučujeme sahat pouze po šamponech neobsahující silikony, sulfáty a parabeny, které vlasy zbytečně zatěžují a brání jejich rychlému růstu.

Dále by takový produkt měl obsahovat alespoň 40% čistě přírodních látek. Nezdá se to moc, ale budete mít jistotu, že se nejedná o čistě chemický produkt. To je důležitý faktor, který ještě více zpřísňuje naše kritéria. Cíl je jasný – co nejvíce přírodních látek a co nejmenší podíl chemie.