Přírodní opalovací krém

Zobrazen 1. – 15. z 26 výsledků

Jak definujeme přírodní opalovací krém?

My v Repekum důkladně analyzujeme složení každého krému, oleje, mléka či spreje na opalování, který je na našich stránkách uveden. Jsou to vlastně takové recenze jejich složení.

Jeden ze sledovaných ukazatelů je také „přírodnost“. Jedná se o poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství látek obsažených v produktu. Není hodnoceno jejich hmotnostní zastoupení, pouze jejich přítomnost.

Abychom nějaký přípravek na opalování označili za přírodní, tak musí být jeho přírodnost aspoň 50%.

Jak Repekum hledá nejlepší přírodní opalovací krém?

Každý přírodní opalovací krém na našich stránkách prošel datovou analýzou složení, která sleduje skóre zdraví a přírodnost. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Jednotlivé produkty také průběžně testujeme naším týmem expertů, čímž vznikají ověřené recenze. V případě, že produkt nebyl zatím recenzován, tak má hodnocení 60 % a je označen hvězdičkou.

To vše dáme dohromady a základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které můžete najít u každého produktu. Takto hledáme ten nejlepší přírodní opalovací krém.