Olej na opalování

Olej na opalování má transparentní barvu. Chrání, pečuje a snadno se roztírá. Většinou obsahují množství výživných aktivních látek.

Další kategorie
Filtrování
Filtry
Určení

Vlastnosti

Neobsahuje

Značka

Volba podle pohlaví (filtr určení)

U olejů na opalování nemusíte přemýšlet, zda je vhodný pro muže či pro ženy. Všechny oleje na opalování jsou unisex, mohou je tedy použít muži i ženy bez rozdílu.

Volba podle vlastností (filtr vlastnosti)

U opalovacího oleje je důležitá hodnota SPF, takže si vyfiltrujte produkty s vámi požadovaným SPF.

Olej na opalování může být také skvělým pomocníkem při cestování. Vybrat si tak u nás můžete takové oleje na opalování, které mohou cestovat v příručním zavazadle při cestě letadlem.

Vyhněte se nežádoucím složkám (filtr neobsahuje)

Složky, na které si v případě oleje na opalování můžete dát pozor, jsou především:

  • alkohol
  • parfemace
  • oxybenzone
  • octinoxate

Vyberte si preferované složky

Na druhou stranu si můžete u oleje na opalování vybrat, jaký filtr preferujete. Zpravidla očekávajte chemický filtr.

Volba podle oblíbené značky (filtr značka)

Pokud máte odzkoušenou svoji oblíbenou značku kosmetiku které důvěřujete, tak se můžete podívat, zda vyrábí také oleje na opalování a vybrat si pouze mezi produkty vaší oblíbené značky. U olejů na opalováníl patří mezi oblíbené značky AMAZINC! nebo Wooden Spoon.

Shrnutí

Výše uvedené body, podle kterých si můžete vybírat ten správný olej na opalování, můžete mezi sebou kombinovat. Naše filtrace vám to umožní.

Každý olej na opalování u nás prošel datovou analýzou složení. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Podle datové analýzy řadíme a hledáme ty nejlepší produkty.

Naše hodnocení kosmetiky

Skóre zdraví

Pomocí vědecké databáze EWG vyhodnocujeme bezpečnost látek v produktu vůči lidskému tělu. Skóre zdraví reprezentuje relativní míru bezpečnosti produktu.

Přírodnost

Je poměr počtu čistě přírodních látek obsažených v produktu vůči celkovému množství obsažených látek. Zohledňujeme také množství dané látky v produktu.