Krém na opalování

Zobrazen 1. – 15. z 36 výsledků

Rady pro výběr opalovacího krému

  • Vhodný typ přípravku na opalování vybírejte s ohledem na část těla, kterou chcete chránit
  • Opalovací krém vybírejte s ohledem na konkrétní potřeby vaší pleti
  • Typ přípravku na opalování přizpůsobte vaší aktivitě. Rozdíl je v tom, zda se budete před sluncem chránit cestou do práce nebo si bude užívat na pláži.
  • Pokud v máte plánu být déle na slunci, tak sáhněte po hutnější konzistenci a přijměte fakt, že bílá vrstva je pro vaši ochranu a ne pro krásu.

Obecně je krém na opalování vhodný pro aplikaci na obličej. Mají hutnější i lehčí texturu a v dnešní době reagují i na konkrétní typy pleti. Jsou opalovací krémy pro suchou pokožku, citlivou, mastnou, zralou a podobně.

Jak Repekum hledá nejlepší krém na opalování?

Každý krém na opalování na našich stránkách prošel datovou analýzou složení, která sleduje skóre zdraví a přírodnost. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Jednotlivé produkty také průběžně testujeme naším týmem expertů, čímž vznikají ověřené recenze. V případě, že produkt nebyl zatím recenzován, tak má hodnocení 60 % a je označen hvězdičkou.

To vše dáme dohromady a základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které můžete najít u každého produktu. Takto hledáme ten nejlepší krém na opalování.