Průvodce výběrem toho správného produktu

Jak hydratační krém na ruce nejlépe používat?

Četnost používání záleží na vaší potřebě, tedy i když cítíte suchost a pnutí rukou. Nejlepší je nanést krém na ruce vždy po umytí nebo dezinfekci rukou. Také vždy před tím, než jdete ven do chladného počasí a před spaním.

Důležité je hydratační krém na ruce používat pravidelně.

Jak si hydratační krém na ruce vybrat?

To nejdůležitější, co by mělo určit výběr krému na suché ruce, by mělo být složení. Musí mít dostatečnou kombinaci hydratačních a ochranných složek. Mezi ty nejúčinnější a zároveň nejšetrnější patří přírodní oleje, jako je jojobový, konopný nebo kokosový olej, výborné je i bambucké máslo a aloe vera. Krém na velmi suché ruce by měl také obsahovat vitamín E, což je jemný antioxidant napomáhající obnově buněk a má hydratační a hojivé účinky

Suché ruce potřebují dostatek hydratace a ochranné bariéry. Vzhledem k tomu, že jsou většinou i citlivé, doporučujeme přírodní složení krému na suché ruce. To u nás v Repekum zjistíte podle přírodnosti, tedy počtu čistě přírodních složek v produktu. Pro citlivější pokožku je vhodná přírodnost aspoň 40 %, normální pokožka si vystačí i se 30 %.