Dětský šampon

Zobrazen 1. – 15. z 21 výsledků

Jak vybrat dětský šampon?

Abyste vybrali ten nejlepší šampon pro vaše dítě, je potřeba znát typ pokožky na hlavě. Šampony pro děti jsou vyráběné pro různé typy pokožky, které usnadňují celkovou péči o vlasy. Obzvlášť je potřeba pozorně vybírat v případě suché pokožky, kdy šampon poskytne dostatečnou hydrataci a péči.

Samozřejmě je důležitý i typ vlasů, i když děti mají obecně jemné vlasy. Hlavně proto je nutné věnovat pozornost složení. Nemělo by obsahovat žádné dráždivé složky, jako jsou alergeny, parabeny, sulfáty a měl by být bez parfemace. Úplně je potřeba se vyhnout alkoholu.

Jak Repekum hledá ten nejlepší dětský šampon?

Každý šampon pro děti na našich stránkách prošel datovou analýzou složení, která sleduje skóre zdraví a přírodnost. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Jednotlivé produkty také průběžně testujeme naším týmem expertů, čímž vznikají ověřené recenze. V případě, že produkt nebyl zatím recenzován, tak má hodnocení 60 % a je označen hvězdičkou.

To vše dáme dohromady a základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které můžete najít u každého produktu. Takto hledáme ten nejlepší dětský šampon.