Bio deodorant

Filtry

 

Určení
Vlastnosti
Značka
Účinek
  • Zatím neexistují žádné podmínky

Zobrazuji všech 12 výsledků

Jak vybrat ten správný bio deodorant?

Vybrat ten správný bio deodorant může být docela věda. Dnes existuje nepřeberné množství různých produktů. Abyste si vybrali správně, tak vám doporučujeme se držet následujícího postupu:

  1. Zvolte si preferovanou variantu aplikace deodorantu
  2. Vyfiltrujte si deodoranty podle pohlaví (muži, ženy) a do filtru si přidejte také unisex varianty
  3. Vyhněte se pro vás nežádoucím ingrediencím (hliník, parabeny,…)
  4. Vyberte si preferovanou variantu (přírodní, vegan)
  5. Vyberte si bio deodoranty z cenové relace, která je pro vás přijatelná
  6. Vyberte si bio deodorant podle skóre produktu na Repekum

Jak v Repekum definujeme bio deodorant?

Bio deodorant by neměl obsahovat parfemaci, protože parfemace je velmi často syntetického původu. Dále by bio deodorant neměl obsahovat alkohol, protože také alkohol není čistě přírodní látka, ale pouze derivát přírodních látek. Rozhodně by také neměl obsahovat tolik skloňovaný hliník, parabeny a propylen glykol. Abychom nějaký deodorant mohl označit jako BIO, tak musí také obsahovat minimálně 80 % čistě přírodních látek a na takové hodnoty dosáhne opravdu jen pár deodorantů.

Klidně berte naši definici bio deodorantu s rezervou. Rozhodně to není jediná správná definice. Prostě jsme se jen snažili vám zjednodušit výběr deodorantu dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Jak Repekum hledá ten nejlepší bio deodorant?

Každý bio deodorant na našich stránkách prošel datovou analýzou složení, která sleduje skóre zdraví a přírodnost. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Jednotlivé produkty také průběžně testujeme naším týmem expertů, čímž vznikají ověřené recenze. V případě, že produkt nebyl zatím recenzován, tak má hodnocení 60 % a je označen hvězdičkou.

To vše dáme dohromady a základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které můžete najít u každého produktu. Takto hledáme ten nejlepší bio deodorant.