Antibakteriální sprchový gel

Filtry

 

Určení
Vlastnosti
Značka
Účinek
  • Zatím neexistují žádné podmínky

Zobrazen jediný výsledek

Jak vybrat antibakteriální sprchový gel?

I při výběru sprchového gelu, který má chránit pokožku před bakteriemi a dalšími škodlivými vlivy, je nejdůležitější zaměřit se na jeho obsah. Složení by mělo být co nejvíce přírodní – bez zbytečných chemikálií, které kůži ještě více dráždí. Hledáme antibakteriální sprchový gel hlavně bez umělých barviv a parfémů.

S nečistotami, které se na pokožce za celý den usadí, si hravě poradí například kyselina mléčná nebo nano stříbro, které se používá i při výrobě ochranných roušek proti přenosu kapénkových infekcí. Pro vyživení a vytvoření jemné ochranné vrstvy jsou také velmi efektivní přírodní oleje, výtažky z bylin nebo kyselina mléčná.

Jak Repekum hledá nejlepší antibakteriální sprchový gel?

Každý antibakteriální sprchový gel na našich stránkách prošel datovou analýzou složení, která sleduje skóre zdraví a přírodnost. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Jednotlivé produkty také průběžně testujeme naším týmem expertů, čímž vznikají ověřené recenze. V případě, že produkt nebyl zatím recenzován, tak má hodnocení 60 % a je označen hvězdičkou.

To vše dáme dohromady a základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které můžete najít u každého produktu. Takto hledáme ten nejlepší antibakteriální sprchový gel.