Antibakteriální sprchový gel

Antibakteriální sprchový gel léčí podrážděnou kůži a upravuje mazové žlázy tak, aby bylo zamezeno vzniku folikulitidům kůže, které vedou ke kožním infekcím, a zároveň vytváří na pokožce neviditelný ochranný povlak.

5 nejlepších produktů podle Repekum

Všechny produkty

Filters

 

Značka
Určení
Vlastnosti
Účinek
  • There are no terms yet

Zobrazen jediný výsledek

Průvodce výběrem toho správného produktu

K čemu je dobrý antibakteriální sprchový gel?
O antibakteriálním gelu na ruce, který je vhodnou alternativou k mýdlu a vodě například při cestování, jste již určitě slyšeli. Funguje díky vysokému podílu alkoholu, který nedává bakteriím a virům téměř žádnou šanci na přežití. Antibakteriální sprchové gely, ač tuto složku neobsahují, mají velmi obdobný účinek. Může to tak být skvělý doplněk vašeho ženského nebo pánského sprchového gelu.

Speciálním složením antibakteriální sprchový gel léčí podrážděnou kůži a upravuje mazové žlázy tak, aby bylo zamezeno vzniku folikulitidům kůže, které vedou právě ke zmiňovaným kožním infekcím, a zároveň vytváří na pokožce neviditelný ochranný povlak.
Jak vybrat antibakteriální sprchový gel?
I při výběru sprchového gelu, který má chránit pokožku před bakteriemi a dalšími škodlivými vlivy, je nejdůležitější zaměřit se na jeho obsah. Složení by mělo být co nejvíce přírodní – bez zbytečných chemikálií, které kůži ještě více dráždí. Hledáme antibakteriální sprchový gel hlavně bez umělých barviv a parfémů.

S nečistotami, které se na pokožce za celý den usadí, si hravě poradí například kyselina mléčná nebo nano stříbro, které se používá i při výrobě ochranných roušek proti přenosu kapénkových infekcí. Pro vyživení a vytvoření jemné ochranné vrstvy jsou také velmi efektivní přírodní oleje, výtažky z bylin nebo kyselina mléčná.