Antibakteriální mýdlo

Filtry

 

Určení
Vlastnosti
Značka
Účinek

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Jak vybrat antibakteriální mýdlo?

Při výběru antibakteriálního mýdla je důležité dbát na jeho čistící účinek a zároveň šetrnost k pokožce. Obecně platí, že mýdlo by nemělo mít příliš vysokou hodnotu pH a obsahovat zbytečné množství chemických látek. Umělá barviva a parfemace nás bakterií nezbaví, a ještě dráždí jemnou kůži na dlaních.

Hledáme proto mýdlo, které si s bakteriemi a viry poradí pomocí přírodních látek. Nejen v antibakteriálním mýdle na ruce skvěle fungují částice mikrostříbra, výtažky z bylinek nebo různé esenciální a přírodní oleje. Při častém mytí zanechá pokožku krásně hebkou například kokosový nebo konopný olej.

Jak Repekum hledá nejlepší antibakteriální mýdlo?

Každé antibakteriální mýdlo na našich stránkách prošlo datovou analýzou složení, která sleduje skóre zdraví a přírodnost. Skóre zdraví reprezentuje míru bezpečnosti produktu. Přírodnost reprezentuje podíl čistě přírodních látek obsažených v produktu. Jednotlivé produkty také průběžně testujeme naším týmem expertů, čímž vznikají ověřené recenze. V případě, že produkt nebyl zatím recenzován, tak má hodnocení 60 % a je označen hvězdičkou.

To vše dáme dohromady a základě automatizovaného algoritmu vypočteme celkové skóre produktu, které můžete najít u každého produktu. Takto hledáme to nejlepší antibakteriální mýdlo.